Bludfire Nia Radyolu Mp3 Player Kulaklık İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Yeni nesil kulaklıklara gün geçtikçe artan bir ilgi var. Biz de buradan yola çıkarak son günlerde kulaklık aramalarında oldukça popüler olan bir markayı incelemeye karar verdik.

İster evde ister spor yaparken isterseniz yürüyüşe çıktığınızda ya da çocuğunuz için hafif , terlemeye karşı dayanıklı uygun fiyatlı bir kulaklık arayaşında iseniz Bludfire Nia Radyolu MP3 Player Kulaklık tam size göre .

Bu ürünün çok tercih edilmesinin sebepleri arasında pratik kullanımı, şarj kapasitesi,ses kalitesi, hafifliği ve uygun fiyatlı oluşu gösteriliyor.

Teknik özelliklerine bakacak olursak,

Paketini içinden,Kulaklık Aux Kablo Mikro USB Sarj Kablo Garanti Belgesi Kullanma Kılavuzu çıkıyor . Ürünün siyah, yeşil,pembe, turuncu olmak üzere farklı renk seçenekleri mevcut. Onlineda çeşitli sitelerde satışı mevcut. Daha uygun olduğu için Trendyol satışını tercih ettik.

Ürünü detaylı görmek için lütfen burayı tıklayın.

SD kart girişi sayesinde MP3 dinleme 20 kanal hafızalı FM radyo 32 GB a kadar arttırılabilir hafıza Dahili lityum batarya ile 12 saate varan kullanma süresi Yüksek ses kalitesi EQ modu POP, ROCK JAZZ, MP3,MP4,Tablet,Telefon ve PC gibi birçok cihaza aux girişi sayesinde bağlanabilme özelliği(KABLO DAHİL) Spor yaparken ya da seyahatlerde dinleyebilme kolaylığı Speakar Çapı:40mm Speaker impedance:32 ohm Speaker Hassasiyet:108db+/-3db Frekans aralığı:20-20 000 Hz 2 yıl garanti