En iyi ve fiyatı en uygun mikroskop incelemesi 2019

Dijitalleşen dünya ile birlikte gençlerin bilime olan ilgisi de aynı oranda değişti. Eskiden erişmek çok zor olan birçok bilimsel alet şimdilerde çok rahat elde edilebiliyor. Bunlarda biri de bizim zamanında sadece ismini duyduğumuz bazılarımızın ise Fen Bilgisi derslerinde görme şerefine nail olduğu mikroskop.

5MP USB dijital mikroskop çok yönlü, evde, okulda veya ofiste küçük nesneleri test etmek, ölçmek ve fotoğraflamak için uygundur. Bilimsel araştırma endüstriyel muayene yanı sıra hobi ve eğlence için yararlıdır. Cihazın en önemli özelliklerinden biri ise mercek ile bakmak yerine yazılımını bilgisayarınıza yükleyerek bilgisayar ekranından da görüntü alabilmeniz.

20X ile 300X arasında yakınlaştırma yapabilen bu cihaz dahili LED ışık yardımıyla daha iyi bir görüntü sağlamayı taahhüt ediyor.

Mikroskop çeşitleri içerisinde kullanımı en kolay ve en basit olarak göze çarpan bu ürün ayrıca yanında bazı ek ürünler ile geliyor. Peki ne var bu mikroskop seti içerisinde:

1 Adet Dijital Mikroskop
1 Adet Stand
Kalibrasyon Tablosu
Kullanım Kılavuzu
Yazılım CD

Ürünün satış linki aşağıdadır. Ayrıca sitede diğer mikroskop çeşitleri ve fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.
Ürünü detaylı görmek için BURAYI TIKLAYINIZ.

Ayrıca referans olması adına örnek bir görüntüyü de aşağı bırakmakta fayda var.